حضور هنرمندان استان یزد در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران

هنرمندان استان یزد در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران، محصولات صنایع دستی یزد را عرضه می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد : “محمدرضا دهقان مهرجردی ” در این خصوص گفت: استان یزد در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران در دو بخش سفره هفت سین و عرضه محصولات صنایع دستی بومی حضور دارد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد افزود: هنرمندان استان یزد در این نمایشگاه، صنایع دستی بومی استان را در رشته های دارایی بافی، سفالگری، رودوزیهای الحاقی، نمد مالی، چنته بافی ابرکوه، و زیلو بافی میبد در قالب ۹ غرفه عرضه می کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: برپایی کارگاه های زنده صنایع دستی در برخی رشته ها و برپایی سفره هفت سین در سالن ۱۰ و ۱۱ نمایشگاه با استفاده از تمام رشته های بومی شهرستانهای استان، از دیگر برنامه های یزد در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی است.

گفتنی است: این نمایشگاه که از ۱۵ اسفند کار خود را آغاز نموده  به مدت چهار روز ، تا تاریخ ۱۸ اسفندماه از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای تهران دایر می باشد.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی