یزد آماده پذیرش مسافران استان فارس

استاندار یزد در دیدار با معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بر آمادگی استان یزد برای پذیرش و اسکان مسافران و گردشگرانی که در مسیر بازگشت از شهر شیراز هستند، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ در جلسه ای که صبح امروز با حضور “ولی تیموری” معاون گردشگری و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور و “محمد علی طالبی “استاندار یزد تشکیل شد، رئیس ستاد خدمات سفر کشور ضمن ابزار تاسف از وقوع حادثه سیل در شهر شیراز ، خواستار بسیج همه امکانات استان و خصوصاً شهرهای در مسیر فارس برای خدمت رسانی به گردشگران و مسافرانی که از این استان در حال بازگشت هستند، شد.

گفتنی است: بعد از این نشست، ستاد اجرایی خدمات سفر استان جلسه ای با حضور رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر کشور و جمعی از مسئولین استان تشکیل داد و در خصوص اسکان اضطراری مسافرانی که در مسیر بازگشت از شهر شیراز هستند، تصمیماتی اتخاذ شد.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی