همزمان با هفته گردشگری؛

نودوهشتمین دفتر خدمات مسافرتی در یزد مجوز گرفت

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد گفت: در در سومین روز از هفته گردشگری نودوهشتمین دفتز خدمات مسافرتی در یزد بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد، هما خورشیدی، گفت: همزمان با هفته گردشگری، نودوهشتمین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در یزد با میزان اشتغال ۳ نفر به بهره برداری رسید.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد با اشاره به اینکه برای تجهیز و بهره برداری از این دفتر پنج میلیون تومان هزینه شده است، افزود: دفاتر خدمات مسافرتی واسطه بین خدمات دهندگان اصلی مثل تور گردانان، شرکت های حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی، هتلداران و متقضیان سفر هستند.

او بر استفاده از دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز فعالیت از سوی اداره کل میراث فرهنگی تاکید کرد و اظهار داشت: دفاتر خدمات مسافرتی نقش اصلی را در فراهم کردن مکان و موقعیت مناسب برای سفری ایمن و آسوده را ایفا می کنند و منبعی اطلاعاتی برای ارائه مشاوره به مشتریان برای گذراندن سفری بهتر هستند.

هفته ملی گردشگری با شعار آموزش، مهارت و اشتغال از پنجم مهرماه آغاز و تا ۱۲ مهرماه ادامه دارد.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی