نشست هم اندیشی فعالین گردشگری مهریز با مدیر کل میراث فرهنگی یزد

در آستانه نوروز ۹۸ نشست هم اندیشی فعالین گردشگری مهریز با مدیر کل میراث فرهنگی و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در این جلسه که با حضور مدیر کل میراث فرهنگی یزد، فرماندار، بخشدار، شهردار و مسئول میراث شهرستان مهریز در مجتمع گردشگری هفت شهر برگزار شد؛ جمعی از راهنمایان تور، دانشجویان مهریزی رشته مدیریت گردشگری و علاقه مندان به فعالیت در این صنعت حضور داشتند.

“سید مصطفی فاطمی” مدیر کل میراث فرهنگی استان با تاکید بر اینکه مهریز جاذبه های تاریخی، طبیعت گردی و ثبت جهانی را در خود دارا میباشد، گفت: دفاتر خدمات مسافرتی برای بازدید از مهریز باید حداقل دو روز را در برنامه خود لحاظ نمایند.

“رضازارع زاده” سرپرست فرمانداری مهریز نیز در این نشست بر گسترش دایره این حلقه با حضور راهنمایان گردشگری استانی و کشوری تاکید کرد و برگزاری چنین نشست هایی را به صورت منظم و ماهیانه خواستار شد.

گفتنی است: بررسی پتانسیل های گردشگری مهریز و برنامه ریزی و تعیین مسیر برای برگزاری تورهای مهریز گردی، تعیین دو محور مجزای گردشگری تاریخی و طبیعی و شکار برای مهریز و بناهای ثبت جهانی این شهر از جمله مسائلی بود که در این نشست مطرح شد.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی