بهره برداری از شبکه گاز یک مجتمع بین راهی در ابرکوه

معاون سرمایه گذار ی و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان گفت: شبکه گاز یک مجتمع بین راهی با اعتبار هزار و ۷۵۰ میلیون ریال در ابرکوه به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد، محمد میرشمسی، گفت: با اجرای زیر ساخت شبکه گاز مجتمع خدماتی بین راهی باباکوهی ابرکوه، که در مسیر جاده شیراز _ یزد واقع شده، این واحد خدماتی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شد.

معاون سرمایه گذار ی و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزدافزود: برای اجرا و تکمیل زیر ساخت های شبکه گاز این مجتمع بین راهی، هزار و ۷۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

او اظهار داشت: اجرای زیر ساخت های مورد نیاز صنعت گردشگری و حمایت از فعالان و سرمایه گذاران، باعث رونق این صنعت و حفظ و ایجاد اشتغال و اثرات مثبت اقتصادی بر جامعه محلی و منطقه گردشگر پذیر می شود.

معاون سرمایه گذار ی و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان افزود: سال گذشته ۱۶ مورد زیر ساخت عمرانی در استان اجرا، تکمیل و بهره برداری شده است‌.

در حال حاضر ۲۳۳ طرح گردشگری با حجم سرمایه گذاری ۱۸ هزار میلیارد ریال و با پیشرفت فیزیکی بین ۲۰ تا ۹۵ درصد و اشتغال پیش بینی شده ۳ هزار نفر به صورت مستقیم در استان توسط بخش خصوصی در دست اقدام است.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی