فعالیت بیش از ٣۵ گردشگاه تابستانه در یزد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از فعالیت بیش از ٣۵ گردشگاه تابستانه در استان یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ “مصطفی فاطمی” با اشاره به فعالیت جدی یزد در حوزه گردشگری تابستانه گفت: هم اکنون بیش از ٣۵ گردشگاه تابستانه در یزد شناسایی و به آژانس‌های مسافرتی خارج از استان معرفی شده اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد افزود: همچنین ۵٠ اقامتگاه بومگردی در کنار گردشگاه‌های تابستانه در حاشیه شیرکوه و مناطق ییلاقی یزد ایجاد شده که پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تصور مردم در مورد یزد یک شهر گرم و خشک است اظهار داشت: یزد در تابستان نیز جاذبه‌های زیادی دارد که طی سال‌های اخیر سعی کردیم این ذهنیت را در مورد شهر یزد تغییر دهیم.

استان یزد با قرار گرفتن در مرکز جغرافیای ایران و در جمع شهرهای شیراز و اصفهان به عنوان مثلث گردشگری و همچین دروازه ورود گردشکران به شرق کشور از ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی بالایی برخوردار است.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی