صدور الکترونیکی موافقت اصولی تاسیسات گردشگری

سرپرست معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان یزد گفت: صدور و تمدید موافقت اصولی تاسیسات گردشگری صرفا به صورت الکترونیکی انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ “محمد میرشمسی” در این خصوص گفت: از ابتدای سالجاری  با بخشنامه رسمی و کتبی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور سامانه الکترونیکی صدور موافقت اصولی تاسیسات گردشگری به استان‌ها ابلاغ شده است که بر اساس آن از این پس کلیه فرایندهای صدور موافق اصولی سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری از طریق این سامانه انجام می‌شود.

معاون سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد ادامه داد: آدرس اینترنتی این  سامانه www.My.ichto.ir  است و کلیه کسانی که متقاضی سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستند،  باید پس از تهیه و تنظیم مدارک و مستندات لازم، درخواست خود را در این سامانه ثبت و مراحل بعدی را از طریق همین سامانه بدون مراجعات حضوری پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه کاهش هزینه ارائه خدمات، تسهیل صدور مجوزهای گردشگری و کوتاه تر شدن فرآیند آن و ساماندهی و یکپارچه سازی طرح های گردشگری از اهداف اجرای این طرح می باشد، اظهار داشت: سایر پروژه‌ هایی که قبلاً برای آن‌ها موافقت اصولی صادر شده، باید ادامه روند کار خود را از طریق این سامانه پی گیری و اقدام نمایند.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی