قطار گردشگری عقاب طلایی به یزد رسید

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان گفت: قطار گردشگری عقاب طلایی با ۱۰۶ گردشگر و خدمه از کشور های مختلف صبح امروز وارد یزد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد؛ هما خورشیدی، گفت: به منظور توسعه گردشگری ریلی در بخش بین المللی بیست و نهمین قطار گردشگری با عنوان عقاب طلایی صبح امروز وارد راه آهن یزد شد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد افزود: قطار عقاب طلایی ۶۰ گردشگر از کشور های آمریکا، کانادا، چین، روسیه، انگلستان، فرانسه، لهستان، مجارستان و نیوزیلند و همچنین ۴۶ نفر خدمه از کشور‌های روسیه، مجارستان و ترکمنستان را به یزد آورده است.

او اظهار داشت: این قطار چهارشنبه، ۱۷ مهر ماه از طریق مرز ریلی سرخس وارد کشور شد و پس از عبور از شهر‌های مشهد، کرمان، اصفهان وارد استان یزد شد و در تاریخ ۲۳ مهر در تهران به سفر خود پایان خواهند داد.

گردشگران این تور تحت عنوان راه ابریشم (شمال-جنوب) طی یک سفر هفت روزه از جاذبه‌های توریستی و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور در شهر‌های مشهد، کرمان، اصفهان، شیراز و یزد بازدید می کنند.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی