حضور هنرمندان یزدی در نمایشگاه ملی صنایع دستی خراسان رضوی

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از حضور سه هنرمند یزدی در دهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و هنر های سنتی خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ “محمدرضا دهقان مهرجردی” با اعلام این خبر گفت: سه هنر مند یزدی در رشته های زیلو بافی، چرم دست دوز و نقاشی روی سفال در این نمایشگاه حضور دارند.

دهقان مهرجردی افزود: دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی از تاریخ ۳ لغایت ۷ مرداد ماه با حضور هنرمندان و صنعت‌گران ایرانی، شهرهای جهانی و ملی، فروشندگان، اتحادیه‌های صنایع دستی و فعالان صنایع دستی کشور در مشهد برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار می شود، ۱۸۰ غرفه در فضایی به مساحت ۴ هزارمترمربع در رشته‌های مختلف صنایع دستی با حضور شهرها و روستاهای جهانی و ملی صنایع دستی حضور دارند.

 

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی