برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی در مرکز آموزش شهرستان اشکذر

ثبت نام دوره های آموزشی صنایع دستی در مرکز آموزش شهرستان اشکذر آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ “محمود ادیبان” مسئول میراث فرهنگی شهرستان اشکذر در این خصوص گفت: مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان اشکذر در ترم تابستانه از هنرجویان و علاقمندان به هنرهای دستی  در رشته های مختلف ثبت نام می کند.

ادیبان با اظهار به شروع تعطیلات مدارس و طرح اوقات فراغت دانش آموزان گفت :ترم جدید آموزش صنایع  دستی در رشته های چرم دوزی(سراجی سنتی )،میناکاری، سفالگری، زیلو بافی، کاربافی، آینه کاری روی سفال و… در مرکز آموزش صنایع دستی اشکذر، واقع در بلوار مهدیه، خانه خوانین زاده برگزار می گردد و این مرکز آماده ثبت نام از کارآموزان و هنرجویان صنایع دستی می باشد .

وی تاکید نمود دوره های آموزشی فوق پس از تکمیل ظرفیت شروع شده و پس از پایان دوره و کسب نمره قبولی، مدرک مهارت در رشته  صنایع دستی برای هنرجویان صادر خواهد شد .

علافه مندان جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر می توانند به شماره های 32722677 و 32728388 ( میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر)تماس گرفته و در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند.

 

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی