برگزاری دوره آموزشی اقامتگاه های بوم گردی در بافق

رئیس میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان بافق گفت: دوره آموزشی یک روزه ویژه فعالان گردشگری در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد؛ لیلی رنجبر، میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان بافق گفت: به مناسبت هفته گردشگری نخستین دوره آموزشی تشریح آیین نامه و ضوابط اقامتگاه های بوم گردی ویژه فعالان گردشگری شهرستان های بافق و بهاباد برگزار شد.

رنجبر هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را تبادل تجربه و افزایش آگاهی های مدیران گردشگری بیان کرد و افزود: در این کارگاه چالش های گردشگری شهرستان بررسی و برای برطرف کردن آنها بحث و تبادل نظر شد.

او اظهار داشت: شاین دوره آموزشی با هدف واکاوی چالش های گردشگری و تبادل تجربه و افزایش آگاهی فعالان گردشگری در بافق برگزار شد.

میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان بافق افزود: طبق آیین نامه مقرر شد که بوم گردی ها درجه بندی شده و نرخ بندی آنها نیز طبق درجه بندی و خدمات باشد.

در شهرستان بافق ۱۱ بوم گردی،۳سفره خانه سنتی و ۲هتل پذیرای گردشگران هستند.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی