برگزاری دوره آموزشی آیین دادرسی کیفری و ضابطین خاص دادگستری ویژه کارکنان یگان حفاظت میراث فرهنگی یزد

دوره آموزشی آیین دادرسی کیفری و ضابطین خاص دادگستری ویژه کارکنان یگان حفاظت میراث فرهنگی یزد پنج شنبه سی ام آذرماه 96 باحضور معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان یزد، مدیر حراست، معاونت توسعه مدیریت و فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی یزد و جمعی از پرسنل یگان حفاظت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، در این دوره آموزشی "سعید رضا پارسائیان" معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان یزد به ارائه مباحثی در خصوص حقوق شهروندی، ضابطین عام و خاص، جرائم مشهود وغیر مشهود، قوانین آیین دادرسی کیفری و شیوه های رسیدگی به مسائل کیفری در حوزه میراث فرهنگی پرداخت و بعضی از مواد قوانین آیین نامه دادرسی کیفری را برای پرسنل یگان حفاظت میراث فرهنگی یزد تشریح کرد.

لازم به ذکر است: در این دوره آموزشی پرسنل یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی یزد علاوه بر آشنایی با وظایف و تکالیف قانونی ضابطین خاص دادگستری در حیطه اجرای قوانین میراث فرهنگی، با ضروریات و کلیات قوانین آیین نامه دادرسی کیفری و اصلاحات آن آشنا شدند.

 گفتنی است: این دوره آموزشی صبح امروز با هدف توانمندسازی پرسنل یگان حفاظت میراث فرهنگی استان یزد برای حفاظت هر چه بهتر از مناطق تحت مدیریت و انجام وظیفه در چارچوب قوانین و مقررات و همچنین آشنایی آنها با آخرین ضوابط، قوانین و مقررات در زمینه آیین دادرسی کیفری، انواع جرائم مشهود وغیر مشهود و نحوه برخورد با متخلفان حوزه مربوطه در سالن مرحوم دشتی زاد اداه کل میراث فرهنگی استان یزد برگزار شد.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی