بازدید رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی کشور از مجموعه تاریخی امام تفت

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان یزد از مجموعه تاریخی امام (شاه ولی) و موزه مردم شناسی تفت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد،  علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با همراهی نماینده مردم  تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان از مجموعه تاریخی امام (ره) و موزه مردم شناسی تفت بازدید کردند.

در این بازدید معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در جریان مسائل مجموعه امام و موزه مردم شناسی تفت قرار گرفت و مکاتباتی برای تخصیص اعتبار پیرامون تعمیر و مرمت قلعه های تاریخی شهرستان و تامین زیرساخت های تفرجگاه دره گاهان، ثبت باغشهر تفت در فهرست آثار طبیعی ملی و ثبت جهانی باغ صدری با دکتر مونسان صورت گرفت.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی