افتتاح اقامتگاه بوم‌گردی شهداد در شهر تاریخی یزد با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور

‌اقامتگاه بوم‌گردی شهداد یزد، شنبه هیجدهم خردادماه ۹۸؛ طی مراسمی با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ ‌اقامتگاه بوم‌گردی شهداد که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در یزد راه‌اندازی شده است، صبح دیروز با حضور “مهدی جمالی نژاد” معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور، “محسن صادقیان” معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، “غلامعلی سفید” رئیس شورای شهر یزد و “سید مصطفی فاطمی” مدیرکل میراث فرهنگی استان به‌ طور رسمی افتتاح شد.

شایان ذکر است: جمالی نژاد پس از افتتاح این ‌اقامتگاه بوم‌گردی، از بخش‌های مختلف آن بازدید و بر توسعه اقامتگاه‌ های بوم‌گردی در نقاط مختلف کشور و به ‌ویژه در استان یزد تأکید کرد.

گفتنی است: اقامتگاه بوم گردی شهداد در بافت تاریخی یزد و در زمینی به مساحت ۵۶۰ مترمربع و زیربنای ۵۲۰ مترمربع ایجاد شده است و دارای ۹ اتاق و  ۳۰ تخت می باشد که با افتتاح آن برای ۵ نفر به‌ صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی