یزد، دروازه ورود گردشگران به شرق کشور است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: یزد به عنوان دروازه ورود گردشگران به شرق کشور می تواند با برگزاری تور های تلفیقی جاذبه های این بخش از کشور را معرفی کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ “سید مصطفی فاطمی” گفت: یزد به عنوان دروازه ورود گردشگران به شرق کشور می تواند با برگزاری تور های تلفیقی در زمینه گردشگری طبیعی بخشی  از جاذبه های این قسمت از کشور را به گردشگران معرفی کند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به برگزاری شب گردشگری فرهنگی سیستان و بلوچستان در یزد افزود: این مراسم به منظور توسعه روابط گردشگری بین این دو استان برگزار شد.
این مقام مسئول اظهار داشت: دو دفتر اطلاع رسانی گردشگری سلامت و طبیعت گردی جهت معرفی پتانسیل های سیستان و بلوچستان در یزد راه اندازی و همچنین در شهر زاهدان یک دفتر به عنوان مرکز اطلاع رسانی گردشگری یزد فعال شد.
وی افزود: این دفتار علاوه بر شناسایی جاذبه ها و پتانسیل های گردشگزی در هر استان، باعث کاهش سردرگمی گردشگرانی که از هر استان به استان دیگر سفر می کنند می شود.
مصطفی فاطمی با بیان اینکه زاهدان یکی از قطب های چشم پزشکی در کشور است گفت: گردشگران پاکستانی زیادی در قالب گردکشری سلامت به استان یزد سفر می کنند که می توان با معرفی پتانسیل های استان سیستان و بلوچستان به آنها زمینه توسعه گردشگری سلامت در این استان را فراهم کرد.
تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی