عرضه صنایع دستی یزد در ۳۵ بازارچه نوروزی

۳۵ بازارچه در نوروز ۹۸، صنایع دستی یزد را به میهمانان نوروزی عرضه می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ در ایام تعطیلات نوروزی صنایع دستی بومی استان به مسافران نوروزی عرضه و معرفی می شود.

“محمدرضا دهقان مهرجردی” معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اعلام این خبر افزود: در راستای تقویت اقتصاد صنایع دستی و وضعیت اقتصادی هنرمندان این حوزه، بازارچه های صنایع دستی در نوروز ۹۸ در اکثر شهرستانهای استان یزد برپا می شود.

دهقان مهرجردی در ادامه با اشاره به نمایش زنده برخی رشته های صنایع دستی در این بازارچه ها اظهار داشت: ایام نوروز بهترین فرصت برای فروش، عرضه و معرفی محصولات صنایع دستی استان به گردشگران داخلی و خارجی می باشد و تمام تلاش ما این است با توجه به استقبال سال های گذشته، گام های موثری در جهت توسعه و گسترش بازارچه های صنایع دستی استان برداشته شود.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: این بازارچه ها با بیش از ۳۰۰ غرفه در قطب ‌های گردشگری و مکان های تاریخی پر بازدید اکثر شهرستانهای استان، از ۲۸ اسفندماه  لغایت ۱۲فروردین ماه مستقر خواهند بود.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی