افتتاح ۴۲ پروژه گردشگری و صنایع دستی استان یزد به مناسبت دهه فجر

چهارشنبه هفدهم بهمن ماه ۹۷، با دستور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی از طریق ویدئوکنفرانس، پروژه‌ های گردشگری و صنایع دستی استان یزد به مناسبت دهه فجر همزمان با ۹ استان دیگر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر آیین بهره برداری و افتتاح ۴۲ پروژه گردشگری و صنایع دستی و میراث فرهنگی یزد، در محل اقامتگاه بومگردی "خانه شما" در بافت تاریخی یزد، با حضور مدیرکل میراث فرهنگی و جمعی دیگر از مسئولین استان و با دستور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور از طریق ویدئوکنفرانس برگزار گردید. 

گفتنی است: ۵۲۷ پروژه سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارشنبه هفدهم بهمن ماه با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به ‌صورت هم‌زمان در ۹ استان دیگر از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شد.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی