برگزاری جلسه اضطراری برای خدمات رسانی به مسافرین شیراز با حضور رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور در یزد

با توجه به وقوع حادثه سیل در استان فارس و بروز مشکلات بسیار برای مسافران نوروزی این استان، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد در راستای تصمیم گیری در خصوص اسکان اضطراری مسافران نوروزی شیراز، سه شنبه ششم فروردین ماه ۹۸ با حضور رئیس ستاد خدمات سفر کشور و مسئولان استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ صبح امروز ستاد خدمات سفر استان یزد با حضور”ولی تیموری” معاون گردشگری و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور، “سید مصطفی فاطمی”مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد،”سید رضا موسوی” مدیر کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری و جمعی از مسئولین تشکل های گردشگری استان با هدف تصمیم گیری در خصوص اسکان اضطراری مسافران نوروزی استان فارس تشکیل جلسه داد .

گفتنی است: این جلسه به منظور آماده سازی استان یزد برای اسکان مسافران و گردشگرانی که در مسیر بازگشت از شهر شیراز هستند، تشکیل شد و مقرر گردید کلیه سالن ها و اماکن مسقف یزد برای اسکان آنان آماده شود.

تمامی حقوق سایت متعلق به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذكر نام و لینك به این سایت مجاز می‌باشد | مدیرسایت : روابط عمومی